Witamy serdecznie!!!

witamy
Witajcie na nowym – starym forum reumatyków. Nowym bo w całkiem nowym miejscu i technologii. Starym bo powstałym z migracji forum Zztów ( http://zzsk.mixxt.pl ) oraz 3majmy się razem ( http://3majmysierazem.streemo.pl/Community/Forum.aspx ), z znanymi (i lubianymi :-)) loginami, dziesiątkami wątków i tysiącami wpisów które stały się całkiem pokaźną bazą wiedzy o tym jak radzić sobie z naszym reumatycznym problemem.
Zapraszamy do logowania się – Jest już możliwość założenia konta, a dla wszystkich którzy chcieliby odzyskać konta z mixxt’a – na mixxcie w wątku o przenosinach jest instrukcja jak to zrobić.

Pozdrawiamy.

komentarzy 14

 1. I jak tam poszła przeprowadzka?

 2. Witam z Trudem i próba wielokrotna , dziękuje serdecznie za pomoc w migracji , Pozdrawiam Lucjana … Dziękuje za nowa graficzna stronkę i pomoc ..Basia

 3. Hej!
  Czuję się jakiś nowy i lepszy 😉
  Poza tym garb jest dalej garbaty a ja nadal jestem Waszym i swoim fanem.
  Żywię głęboką nadzieję, że strona będzie hulać.
  Pozdrawiam Sztywnych i Garbatych

 4. Migracja z starego konta się nie udała,po prostu ,,założyło się nowe konto” czego nie chciałem. Chciałbym odzyskać stare konto wraz z zawartością ale wszystkie próby kończą się logowaniem się do nowego konta. Lucenty pisal mi że zablokował postanie nowego konta ale stało się inaczej. W miarę możliwości proszę o pomoc w odzyskaniu starego konta wraz z zawartością. Pozdrawiam serdecznie i życzę w nowym roku cierpliwości i pogody ducha i jakoś to będzie.

 5. Hej!
  Przeprowadzka bezbolesna. Wszystko (chyba) działa OK.
  Pozdrawiam
  Sylwia i Hubert
  PIŁA

 6. Ok, jestem z Wami, pozdrawiam z Nowy Rokiem 🙂

 7. Witam też dotarłem zaraz sprawdzę co i jak pozdrawiam i najlepszego w Nowym Roku 🙂

Dodaj komentarz