11 CZERWCA spotykamy się w LUBLINIE na warsztacie:)

Co nowego Fora Organizacje pacjentów Stowarzyszenie „3majmy się razem” 11 CZERWCA spotykamy się w LUBLINIE na warsztacie:)

Viewing 1 post (of 1 total)
 • Autor
  Wpisy
 • #40587
  monika.z
  Participant

  Kochani, wielkimi krokami zbliżają się warsztaty pracy z oddechem. Już za tydzień, 11 CZERWCA spotykamy się w LUBLINIE, by doświadczyć i nauczyć się prowadzić sesje łagodnej pracy z oddechem, a także uwolnić emocje, które powodują choroby. „Cokolwiek wydarza się w ciele, oddziałuje na umysł. Cokolwiek wydarza się w umyśle, wpływa na ciało. Umysł i ciało są dwoma aspektami jednej całości. (Osho, Zdrowie emocjonalne)
  Idąc tą drogą, kiedy odczuwamy negatywne emocje, nasze ciało produkuje toksyny, które je osłabiają. Kiedy przeżywamy te emocje wciąż i wciąż, co jest absolutnie normalne i ludzkie, pozwalamy by te uczucia w nas żyły i były coraz silniejsze. Wpływa to nasze zdrowie oraz na nasze postrzeganie świata. Z drugiej strony, od zarania ludzkości wiadomo, że energia miłości jest najsilniejszą energią uzdrawiania. Dodanie świadomego oddechu do tej praktyki pozwala wpuścić tę siłę życia i siłę samozdrowienia do każdej komórki w naszym ciele..”
  Więcej informacji w linku poniżej
  http://www.westchnienie.com/#!breathflow/mupsz

  Jak będzie u nas? Z kim ostatecznie się spotkamy? Prosimy nie zwlekać z przesłaniem zgłoszenia! Swój udział przesyłamy na maila Moniki m.lisiecka@3majmysierazem.pl Dla Członków Stowarzyszenia udział jest bezpłatny, warsztat potrwa około 8 godzin, przewidziane są przerwy oraz catering. Więcej szczegółów wkrótce.

  3majmy się razem i… do spotkania 🙂
  Trening Oddechu | Warsztaty
  Zapraszam Cię na Ścieżkę Oddechu. Wyoddychaj swój potencjał, by siebie odnaleźć i cieszyć się życiem. BreathFlow. Lifeflow. Przepływ życia.
  westchnienie.com

Viewing 1 post (of 1 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.